Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 176
» Son Üye: skinhairproblem
» Toplam Konular: 3,060
» Toplam Yorumlar: 3,529

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 41 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 39 Ziyaretçi
Google, Yandex

Son Aktiviteler
istanbul boğaz turu
Forum: Moda Haberleri
Son Yorum: nixor
17 dakika önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
boğaz tur
Forum: Moda Haberleri
Son Yorum: nixor
37 dakika önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
boğaz turu
Forum: Moda Haberleri
Son Yorum: nixor
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
boğaz turu
Forum: Moda Haberleri
Son Yorum: nixor
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
A101 12 aralık
Forum: İndirimler Kampanyalar
Son Yorum: Cemree
Dün, 22:20
» Yorumlar: 1
» Okunma: 12
bim 13 aralık
Forum: İndirimler Kampanyalar
Son Yorum: Cemree
Dün, 22:19
» Yorumlar: 1
» Okunma: 13
5 Maddede Daha Çok Yiyere...
Forum: Sağlıklı Beslenme
Son Yorum: Cemree
09/12/2019, 21:56
» Yorumlar: 1
» Okunma: 48
Vücut Geliştirme Yaparken...
Forum: Sağlıklı Beslenme
Son Yorum: Cemree
09/12/2019, 21:56
» Yorumlar: 1
» Okunma: 75
Tuzla Hurdacı
Forum: Yardım Melekleri
Son Yorum: arkan
08/12/2019, 00:07
» Yorumlar: 0
» Okunma: 33
kofox
Forum: Moda Haberleri
Son Yorum: nixor
07/12/2019, 21:54
» Yorumlar: 0
» Okunma: 46

 
  istanbul boğaz turu
Yazar: nixor - 17 dakika önce - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

Gündüz Boğaz Turları
Gündüz Boğaz turları saat 10:00 / 18:00 arasıdır.
1 kişiden 600 kişiye kadar farklı kapasitede yat tipi,taka tipi ve restaurant tipi teknelerle yapılmaktadır. Tekneler istege bagli olarak sadece kiralanabilir veya ikram servisi de alinabilir.
istanbul boğaz turu
Tur Güzergahı
Kalkis noktasına göre, Dolmabahçe, Kız kulesi, Beykoz, Tarabya Arasındaki tüm bogaz hatti (6,5 Saat)
Denize Girme Yerleri - Boğaz turu ve Keçilik koyu ,Poyrazköy, Büyükliman demirleme (Denize girme)

Kalkış Noktaları
Avrupa yakası: Arnavutköy,Kuruçeşme,Kabataş, Bebek Çamlibahçe Rıhtımı, İstinye, Emirgan, Tarabya
Anadolu yakası: Beylerbeyi, Anadoluhisarı, Beykoz

Gündüz Boğaz Turu
Gündüz Boğaz Turu
Gece Boğaz Turu
Gece Boğaz Turu
Akşam Boğaz Turları
Aksam boğaz turu saat 19:00 / 24:00 arasıdır.
1 kisiden 600 kisiye kadar farklı kapasitede yat tipi,taka tipi ve restaurant tipi teknelerle yapilmaktadir. Tekneler istege bagli olarak sadece kiralanabilir veya ikram servisi de alinabilir.

Tur Güzergahı
Kalkis noktasina göre, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Dolmabahçe,Kiz kulesi,Beykoz,Tarabya Arasındaki tüm bogaz hatti (4,5 saat)
istanbul boğaz tur
Kalkış Noktaları
Avrupa yakası: Arnavutköy,Kuruçeşme,Kabataş, Bebek Çamlibahçe Rıhtımı, İstinye, Emirgan, Tarabya
Anadolu yakası: Beylerbeyi, Anadoluhisarı, Beykoz


  boğaz tur
Yazar: nixor - 37 dakika önce - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

İstanbul Boğaz Turları
İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerini farklı bir açıdan görmeyi sağlayan boğaz turları hem özel firmalar hem de İstanbul Şehir Hatları'na bağlı vapur ve teknelerle gerçekleştiriliyor.

Eminönü, Kabataş, Ortaköy, Beşiktaş, Avcılar, Üsküdar ve Arnavutköy gibi noktalardan kalkan özel firmalara ait tekneler, turun kapsamına göre belirlenen süre ile İstanbul Boğazı kıyılarında süzülüyor. Dentur Avrasya firmasının Milli Saraylar işbirliği ile gerçekleştirdiği Milli Saraylar uğramalı hop on hop off turları sahildeki tarihi ve turistik noktalarda duraklayarak boğazın muhteşem güzelliklerini tarihle bütünleştiriyor.

Şehir Hatları boğaz turlarında ise uzun, kısa ve mehtap turu olmak üzere üç ayrı turla İstanbul Boğazı'nın tadını çıkarmak mümkün. İstanbul Boğazı'nda boğaz turu yapan firmalardan bir diğeri de Turyol. Turyol'un Eminönü, Üsküdar ve Karaköy çıkışlı boğaz turları bulunuyor.

istanbul boğaz turu

İstanbul boğaz turları süreleri boğaz turunu gerçekleştiren firma ve güzergaha göre değişiyor. En kısa boğaz turu 1 saat 40 dakikadan başlıyor, 2 saat, 6 saat gibi orta ve uzun süreli alternatifler de bulunuyor.
istanbul boğaz tur
Şehir Hatları kısa boğaz turu (2 saat): Haftanın 7 günü Şehir Hatları tarafından gerçekleştirilen kısa boğaz turunda gemi Eminönü İskelesi'nden kalkarak Üsküdar ve Ortaköy iskelelerine uğruyor. Dönüşte de Ortaköy ve Üsküdar iskelelerine uğrayan gemi turu Eminönü İskelesi'nde sonlandırıyor.

Şehir Hatları kısa boğaz turu 1 Ekim-31 Mart döneminde cumartesi, pazar ve tatil günlerinde, 1 Nisan-30 Ağustos döneminde ise her gün gerçekleştiriliyor. Gemiler Eminönü'nden 14.30'da hareket ediyor. 14.45'te Üsküdar, 15.00'te Ortaköy'e ulaşıyor. Dönüşte 16.00'da Ortaköy, 16.15'te Üsküdar ve son durak olan Eminönü İskelesi'ne 16.30'da ulaşıyor.

Şehir Hatları uzun boğaz turu (6 saat): Haftanın 7 günü Şehir Hatları tarafından gerçekleştirilen uzun boğaz turunda 10.35'te Eminönü İskelesi'nden hareket eden gemi, 10.50'de Beşiktaş, 11.05'te Üsküdar, 11.35'te Kanlıca, 12.05'te Sarıyer, 12.15'te Rumeli Kavağı ve 12.25'te Anadolu Kavağı'na ulaşıyor. Anadolu Kavağı İskelesi'nde 15.00'e kadar mola veren gemi yeniden hareket ettikten sonra 15.10'da Rumeli Kavağı, 15.20'de Sarıyer, 15.40'da Kanlıca, 16.10'da Üsküdar, 16.25'te Beşiktaş'a uğrayıp 16.40'ta Eminönü'nde ulaşıyor.


  boğaz turu
Yazar: nixor - 1 saat önce - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

Geçmişte Bizans ve Osmanlı gibi iki kudretli imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul gezilecek yerler, yapılabilecek aktiviteler açısından oldukça zengin bir şehir. Asya ile Avrupa kıtalarının birbirlerine bağlandığı mega kentin tarihini ve doğasını keşfetmek için en iyi keyifli yöntem, boğaz turu. Üstelik boğazı tekne ile gezerken trafikte yön bulma stresinden arınıp, sadece İstanbul'un güzelliklerine odaklanabilirsiniz.
Bu arada yazı sonunda katıldığım Ortaköy kalkışlı Boğaz Turu boyunca çektiğim özet tur videosunu seyredebilirsiniz.
Boğaz Turu Kalkış Noktaları
istanbul Boğaz Turları
Eminönü kalkışlı Boğa Turları.
Konuklarının İstanbul'un tüm güzelliklerini farklı bir açıdan görmelerine olanak sağlayan turlar hem özel şirketlerin tekneleri hem de Şehir Hatları'na bağlı araçlarla gerçekleştiriliyor. Özel turlara ait tekneler yolculuklarına ağırlıklı olarak Ortaköy, Kabataş, Beşiktaş, Avcılar, Arnavutköy, Üsküdar gibi merkezi noktalardan başlıyor.
Hatta Dentur Milli Saraylar ile işbirliği içerisinde istediğiniz durakta inip, sahildeki turistik mekânları ziyaret ettikten sonra firmaya ait bir başka tekneye binerek turunuza kaldığınız yerden devam edebileceğiniz Kabataş çıkışlı "Hop On Hop Off" turlar da düzenliyor.
boğaz turu
Boğaz Turları Ortaköy
Ortaköy kalkışlı Boğaz Turları caminin hemen arka kısmından yapılıyor.
Şehir Hatları bünyesinde haftanın her günü düzenlenen uzun ve kısa turlar, Eminönü çıkışlı olarak düzenleniyor. Sadece cumartesi günleri yapılan mehtap turu ise sefere Bostancı'da başlıyor.
Boğaz Turu Kalkış Noktalarına Ulaşım
Boğaz Turu tekneleri
Boğaz Turu düzenleyen teknelerden birinin görünümü.
Turları düzenleyen firmaların başlangıç noktası olarak İstanbul'un merkezi konumdaki ilçelerini seçmiş olmaları, konukların teknelere ulaşma konusunda pek çok seçeneği kullanabilmelerine imkân tanıyor.

Özellikle Üsküdar, Eminönü, Beşiktaş, Kabataş ve Ortaköy çıkışlı turlara ulaşım, kentin gelişmiş toplu taşıma ağı göz önünde bulundurulduğunda oldukça kolay. Boğaz turlarına katılmak için kullanabileceğiniz ulaşım seçeneklerinin başında belediye otobüsleri ve metro hatları geliyor.
Eğer kentin toplu taşıma sistemini daha önce hiç kullanmadıysanız, gitmek istediğiniz yere ulaşmak için hangi araçlardan yararlanabileceğinizi İETT'nin internet sitesinde yer alan "Nasıl Giderim" uygulaması aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Kentin tarihi alanlarının ve doğal güzelliklerinin tadını huzur içerisinde çıkartmanıza olanak tanıyan turların kalkış noktalarına kendi aracınızla da rahatça gidebilirsiniz. Çünkü tur başlangıcı için seçilen neredeyse tüm iskelelerin çevresinde, aracınızı güvenle park edebileceğiniz pek çok alan bulunuyor.
Boğaz Turu Süreleri
Boğaz Turu Topkapı Sarayı
Boğaz turu yapan teknelerden çekilen Topkapı Sarayı manzarası.
Gezginlere serbestlik tanıyan Hop On Hop Off dışında diğer tüm gezinti programları kısa, uzun ve mehtap turu şeklinde düzenleniyor. Adlarından da anlayabileceğiniz gibi, turun içeriği boğaz gezintisi sırasında ne kadar zaman harcayacağınızı belirleyen en büyük unsur.
boğaz tur
Ortaköy çıkışlı kısa boğaz turları, genelde iki köprü arasındaki mesafeyle sınırlı oldukları için 1 saat sürüyor. Eminönü çıkışlılar ise daha geniş kapsamlı olduklarından 2 saatte tamamlanıyor.
Anadolu Kavağı Boğaz Turu
Boğaz turu boyunca zaman sorununuz yoksa Eminönü kalkışlı, ve Anadolu Kavağı'nda molalı turları tercih edebilirsiniz.
Anadolu Kavağı'nda mola verilen uzun turlarda tek yön yolculuk yaklaşık 1,5-2 saatte tamamlanıyor. Kavak'a gelindiğinde, özel turlarda çevreyi dolaşabilmeniz için 3 saate yakın mola veriliyor. Şehir Hatları ise mola vermek yerine belirli saatlerde karşılıklı seferler koyarak, gezginlere hareket serbestliği tanımış.
Mehtap turlarında süre biraz daha geniş tutuluyor. Yemekli seçenekleri de bulunan özel turlarda yolculuk kalkış noktasına bağlı olarak 4,5 saate yakın bir süreye çıkabiliyor. Şehir Hatları'nın sadece cumartesi gerçekleştirilen mehtap turunda Bostancı'dan Anadolu Kavağı'na giderken yaklaşık 2 saat 30 dakikalık süre geçiyor.


  boğaz turu
Yazar: nixor - 1 saat önce - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

Hangi İstanbul Boğazı Turunu Seçmeliyim?
Malum tekne ile İstanbul Boğaz turu özellikle yabancı turistler için İstanbul'da oldukça popüler bir günlük aktivite. Ancak neden yalnızca yabancı turistler bu güzellikleri tatsın?
ister İstanbul'da yaşayın, ister İstanbul'a gezmeye gelmiş olun, farklı temalarda ve alternatiflerde tekne ile İstanbul'da boğaz turuna katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Eminönü Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağı'na kadar süren etkileyici İstanbul Boğaz turu, İstanbul'un ziyaretçilerinin mutlaka yapması gereken gezi aktivitelerinin başında gelmektedir.
boğaz turu
Avrupa ve Asya'yı ayıran İstanbul Boğazı'nda vapur veya teknelerle geleneksel ve unutulmaz bir deniz gezisi yapmadan İstanbul geziniz tamamlanmış sayılmaz. Aşağıda, tekne ile İstanbul boğaz turu çeşitlerini ve alternatiflerini bulabilirsiniz.
Şehir Hatları Vapurlarıyla İstanbul Boğaz Turları
Öncelikle, Eminönü, Karaköy, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş arasında çalışan ve İstanbul İçi Hatlar olarak tabir edilen Şehirhatları Vapurlarını veya Üsküdar-Beşiktaş arasında çalışan tekneleri kullanarak, kendi imkanlarınızla ve az maliyetle kısa süreli olarak İstanbul boğazının girişinde boğaz turu gerçekleştirebilirsiniz.
Bunun yanısıra, Şehir Hatları'nın nostaljik şehir vapurlarıyla Boğaz Turları hattını kullanarak da gerçek İstanbul Boğaz Turu keyfi yaşayabilirsiniz.
boğaz tur
Şehir Hatları Vapurları'nın boğaz turları Kısa Boğaz Turu ve Uzun Boğaz Turu olmak üzere iki türlü. Güncel Şehir Hatları Vapurları Rotalarını, Zaman Çizelgesini, Ücretlerini adresinden görebilirsiniz.
Şehir Hatları Vapurları ile Kısa Boğaz Turu
Şehir Hatları Vapurlarıyla kısa boğaz turları Eminönü İskelesi'nden saat 14.30'da başlıyor ve sırasıyla Üsküdar ve Ortaköy İskeleleri'ne uğruyor. Dönüşte ise yine Ortaköy ve Üsküdar İskeleri'ne uğrayarak turu Eminönü İskelesi'nde saat 16.30'da bitiyor.
Tur süresi yaklaşık 2 saat. Kısa Boğaz Turu bilet ücreti yetişkinler için 12 TL, 12 yaş altı çocuklar için 6 TL. (Not:01.10.2018 - 31.03.2019 arası Cumartesi, Pazar ve Tatil Günleri ; 01.04.2019 - 02.06.2019 arası her gün yapılıyor.)


  bim 13 aralık
Yazar: melekcan - 12/12/2019, 22:01 - Forum: İndirimler Kampanyalar - Yorumlar (1)

[Resim: bim-13-aralik-2019-8.jpg][Resim: bim-13-aralik-2019-9.jpg][Resim: bim-13-aralik-2019-10.jpg]


  A101 12 aralık
Yazar: melekcan - 12/12/2019, 22:00 - Forum: İndirimler Kampanyalar - Yorumlar (1)

[Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa3.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa4.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa5.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa6.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa7.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa8.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa9.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa10.jpg][Resim: a101-12-aralik-2019-sayfa11.jpg]


  Tuzla Hurdacı
Yazar: arkan - 08/12/2019, 00:07 - Forum: Yardım Melekleri - Yorum Yok

Tuzla Hurdacı

Hurdacılık son zamanlarda büyük gelişme gösteren bir sektör haline gelmiştir. Ülkemizde de dünyadaki gelişmelere paralel olarak gelişen birçok hurda merkezi hizmete başlamıştır. Evinizde, işyerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda fazla olan tüm hurdaya konu olabilecek malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Yani yaşam alanlarınızda size fazla gelen malzemeler kullanılması tamamlandığında kirlilik oluşturmaktan çıkar.

İstanbul’da yaşam alanlarının sınırlı olması ve evlerin de küçük olması insanların yaşam alanlarını kullanımını sınırlar. Bu yüzden de Tuzla hurdacılar hizmeti veren firmamız sizler için her türlü malzemenizi alarak geri dönüşüm tesislerinde değerlendirmektedir. Bir malzemenin değerini öğrenmek ve ölçüm işlemi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz sizlerin talebi üzerine hemen verdiğiniz adrese gelirler.

Firmamızda Tuzla’nın her yerine hizmet vardır. Ekiplerimiz siz iletişime geçtikten sonra hemen verdiğiniz adrese gelir ve gerekli incelemeleri yapar. Belirttiğimiz fiyat listemiz üzerinden hurdalarınızın değeri belirlenir. Sonrasında size nakit olarak ödeme yapılır. Farklı ihtiyaçlarınız için bize başvurursanız her türlü geri dönüşüm işlemi için destek alabilirsiniz. Alma, işleme koyma ve teslimat süreçlerinin tamamı kendi filomuzdaki araçlarla yapılmaktadır.

Tuzla Bina Yıkımı

İstanbul’un her semtinde son zamanlarda kentsel dönüşüm hizmetleri gelişmeye başlamıştır. Bu süreçte binanın yıkımı ve ücretler yük olmaktadır. Tüm bu süreçlerin size bir yük olmaması adına Tuzla bina yıkımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Öncelikle yıkımı yapılacak olan alanın gerekli raporlarını çıkartmaktayız. Sonrasında yapının türüne uygun olarak bir yıkım planı oluşturulur.

Yıkım yapılacak olan mekanda öncelikle ön inceleme yapıyoruz. Sonrasında ise insan gücüyle, iş makineli ya da uzun mesafeli yıkım yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Belirlenen alanda tüm önlemler tarafımızca alınır. Alınan önlemler doğrultusunda ise personellerimiz hemen iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları içinde yıkım işlemine başlar.

Tuzla yıkım işlemleri çalışmalarımız boyunca sulu yıkın işlemi yapılır. Ayrıca binalarınızda pencere ce kapıları özel olarak sökme hizmeti de veriyoruz. Burada isterseniz pencere ve kapılarınızı satın almaktayız. Sizler için bina yıkım işlemlerimiz farklı kampanyalarla yapılmaktadır. İsterseniz ücretini ödeyebilirsiniz isterseniz de ücret ödemeden çıkan hurda karşılığı yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm yıkım çalışmalarınızı titizlikle yerine getirmektedir.

Tuzla Hurda Alımı

Tuzla hurdacılar arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız istediğiniz zaman adresinize gelerek tu hurdalarınızı almaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Sizler için aldığımız hurda türlerini şöyle açıklayalım;

Bakır Hurda

Bakır, demir dışındaki ürünlerde hurda değeri en yüksek madenlerdendir. Bakır olarak kullandığınız her türlü hurdayı adresinizden satın almaktayız. Her türlü bakır ürününüzü alarak tesislerimizde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Deneyimli ekibimiz adresinizde her türlü bakır ürününüzü satın alarak ücretini de peşin olarak sizlere ödemektedir. Bu ürünler geri dönüştürülmeye en uygun metaller arasında gösterilmektedir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum çok değerli madenler arasındadır. Özellikle günümüzde endüstri alanında birçok yerde sıkça tercih edilmektedir. Bizler her türlü alüminyum hurdanızı satın alıyoruz. Çok yüksek bir hurda değerine sahip bu ürünleri sizlerden en yüksek fiyatlarla almaktayız. Ayrıca her miktarda alüminyum ürününüzü almaktayız. Bu konuda bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizi arayın. Tesislerimizde tüm alüminyumlar dönüşüm yapılarak kullanıma geri kazandırılmaktadır.

Plastik Hurda

Plastik ve atık malzemeler son zamanlarda doğaya olan olumsuz etkileri dolayısıyla insanlar tarafından geri dönüştürülmektedir. Dünyadaki çevreci uygulamaların gelişmesine paralel olarak birçok ülke bu konuda çalışmalarını arttırmıştır. Bizler de teknolojik tesislerimizde hurda ya da atık plastik maddelerinizi işleme alıyoruz. İster temizleme isterseniz de ayrıştırma işlemlerinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Tuzla hurda tesislerimizde sizler için tüm plastik malzemelerinizi ihtiyaç ve taleplerinize uygun olarak işliyoruz. Bu süreçte doğrama, parçalama, presleme ya da baskı gibi her türlü işlemi bizlerden isteyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Demir Hurdası

Demir, hurda alanında en çok tercih edilen malzemedir. Sizlerin tüm demir hurdaları çeşitlerine göre farklı fiyatlandırmalar üzerinden alınarak değerlendirilmektedir. İster büyük ölçekli isterseniz de az ölçeğe sahip demirlerinizi sizlerden alarak değerinde nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdaları türü bakımından çok yer kaplar ve taşınması oldukça zor bir işlemdir. Bu yüzden de uzman ekiplerimiz yükleme işlemlerini yapmaktadır.

Sizlerin gösterdiği alana demir hurdanın yoğunluğuna göre iş makinelerimizle gelerek tüm yükleme ve ulaşım işlemlerini yapıyoruz. Böylece sizlere boş alanlarda yer kaplayan ve işinize yaramayan demirler üzerinden para kazanma fırsatı veriyoruz.

Kablo Hurda

Tuzla’nın her bölgesinde bulunan her türlü kablosunu sizler adına alıyoruz. Her türlü işinize yaramayan ses sistemi, elektrik sistemi ya da binalarınızdan çıkan ve her türlü dönüşüm işlemine girebilecek kablolarınızı alıyoruz. Bakır ya da farklı malzemelerden oluşan kablolarınızı parçalayarak çevre dostu uygulamalarla geri dönüşüm tesisimizde yeniden kullanıma kazandırıyoruz.

Çıkma Kapı ve PVC Pencere Hurdası

Evlerinizde değiştirdiğiniz ya da yıkım sırasında el de ettiğiniz çıkma kapıları ve PVC pencere sistemlerini sizlerden satın alıyoruz. Her boyutta ve renkte kapı ve pencere alımı yapıyoruz. Tuzla hurdacı olarak adreslerinizde tüm kapı ve pencerelerinizi profesyonel bir şekilde söküyoruz.

Tuzla Atık Kağıt ve Atık Karton Toplama

Selüloz elyaf kağıtların üretiminde kullanılan temel maddedir. Ülkemizde her yıl 55 milyon kadar atık kağıt ortaya çıkmaktadır. İşte burada geri dönüşüm çalışmalarıyla atık kağıtları tekrar kullanıma kazandırabilirsiniz. Tuzla atık kağıt ve atık karton toplama işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Ülkemizdeki ormanların azalmaması ve kağıt endüstrisinin daha uzun süre var olabilmesi adına atık kağıt çalışmalarına olan yatırımlar artmıştır.

Çok düşük enerjilerle atık kağıt geri dönüşümleri tesisimizde profesyonel şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca bu işlemler sırasında ortaya çıkan plastik, zımba teli ve yapışkan gibi maddelerde başka endüstrilerde kullanılmaktadır. Sizler için tüm atık kağıtlarınızı evinizden alıyoruz ve geri dönüşüm sürecinde tekrar doğaya kazandırıyoruz. Kamu kurumları, özel işletmeler ve okullardan çok uygun fiyatlara alım yapmaktayız.

Tuzla Hurda Fiyatları

Tuzla hurdacı arayışlarınıza firmamıza uğrayarak son verebilirsiniz. Personellerimiz her türlü hurda yerine geçebilecek malzemenizi satın almaktadır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek ekiplerimizin evinize ya da işyerinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Hurda sektöründe fiyatlar çok değişkendir. Özellikle İstanbul’un semtleri arasında farklı fiyat uygulamaları söz konusudur.

Firmamız ton ya da kilo hesabına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Yani hurda alımında birim fiyat uygulamamız vardır. Tuzla hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizden fiyat politikamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa ortalamasının üzerinde uygulanmaktadır. Ne kadar ürün verirseniz verin size verdiğimiz fiyatları uyguluyoruz.

Tuzla Ücretsiz Hurda Tespiti

Evinizde ya da iş yerinizde fazla kullanmadığınız demir, bakır, alüminyum gibi birçok hurdaya konu olabilecek malzeme tarafımızca alınmaktadır. Bizden randevu aldığınız anda ekiplerimiz yaşam alanlarınıza gelerek tüm incelemeleri yaparlar. Ekiplerimizin incelemeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında fiyat teklifi yapılır.

Tuzla’da hurda alımı yaptırmak istediğiniz anda belirlenen teklif üzerinden size peşin ödeme yapılır. Hurdalarınızı alırken tüm taşıma, yükleme ve ulaştırma hizmetleri filomuza ait araçlar tarafından yapılmaktadır.


  kofox
Yazar: nixor - 07/12/2019, 21:54 - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

ko fox
Çoğu kişi bu oyunu ya arkadaşının tavsiyesi yada internette boşboş gezerken görmüştür. Öncelerde kararsızdır kişi, " acaba güzelmidir, boşuna indirmeyeyim " diye. Sonunda İndirir. Patch Çekerken çoğu insan gibi sıkılır, kapatır. Ya da sabırla bekleyip, patch atmayı izler. Belki O Sırada istediği tek şey oyunun güzel olmasıdır. Oyun nihayet açılır. Account Alınmış, Başarıyla giriş yapılmıştır. Karşısına yığınla server çıkar kişinin. Hangisi diye uzunca düşünür. Acaba hangisi en güzeldir? Sonunda birine girer. Belkide Oyunu Sevmesinin Asıl nedeni olan yere gelir. IRK seçimi. Karus ve Human gelir karşısına. Çoğu yeni başlayan gibi Karus'u seçer o da. Nickname alınır-Job seçilir. Oyunun Açılışı çok uzun gelir Kişiye. "Game Effects,Objects Effects,Object,Character Data,Information..."
Sonunda açılmıştır oyun. İlk başlarda her şey çok karışık gelir bireye. Yavaş yavaş öğrenecektir herşeyi. "NP,PK,NPT,KOXP,444,++" Nedir bilmez o zamanlarda. 10 levelda bir görev gelir karşısına. belkide kimseye sormadan bulması saatlerini alır. Açtığında skillerini, kendi jobunda yüksek adamlara sorar,
" Abi Skilleri Açtırdımda, Warriorum Ney Vereyim Nasıl vereyim? - Cevap Genellikle Aynıdır. ` xx Atack , xx Defans , xx Diğer Skiller ` Başta Tamam der, fakat ne yapacağını kendiside anlamaz. Zaten Statları Tuhaf Tuhaf dağıtmıştır...
İlk 30 Level Ölüm geçer kişi için. Ne bir Pazar açabilir , nede özgürce moradonda takılabılır. 30 Level olmasıyla birlikte Gb ile tanışır kişi. Başlarda kararsızdır, güvensizdir. Çünkü ciddi bir iştir bu. Sıcak Para yatıracaktır bir hesaba ve bu paranın dönütü alıp almayacağını bilemez. Sonunda Morali bozuk bir şekilde parayı yatırır. Makbuzda ki işlem numarasını ve yatırılan saati bir yere yazar ve makbuzu yırtar. Ailesi öğrenirse çok kızar çünkü.
ko-fox
İlk gb sini başarılı bir şekilde aldığında çok mutlu olur. Çarçur eder o gbyi fakat,
sonuçta güvendiği bir site vardır artık. Gerisi zaten gelir. İtemi oldukça Levelda alması kolaylaşır. 45 ile 55 level arası ölür ölür dirilir kişi. Ape slotunda warriorsa işi çok zordur. Heryer koxper, koxperlar hepsini keser. Nihayet 59 level olur. Yavaştan Nplerini kasmaya başlar. Fakat peksevmez ardream ortamını. 60 olur. Masterını açar, itemide vardır. Çapında iyi bir karakterdir artık. 60 Levelda premiumla tanışma vakti gelir. Alır exp premiumunu, arta kalan cashler ile pathos glove çeker ellerine. Emc veya Lufersonda anlamsız anlamsız gezer. Pathosları birine gösterme çabası vardır çünkü. 61 den 62 ye geçmek o kadar zor gelirki kişiye bırakmayı bile düşünebilir. Ama bırakmaz devam eder. Artık np side orta düzeyde vardır. İtemide iyidir. Basede pk yapar arkadaşlarıyla, clanıyla. Artık gayet iyi bir karakteri olmuştur. Moradon Arenada Terör estirir. Gelen Düellolarda Üstünlük göstermiştir. Artık onu basede bağlamaz ve cz döner. Yine Bir gün clanıyla czde terör estirirken, GM'in tek bir tuşu ile o çok sevdiği karakteri yok olur. Oysa ki o karakter uğruna sınavlarına çalışmamış, sevgilisinden ayrılmış, arkadaş ortamından kopmuştur. Bu Banned Olayını kafasından nihayet atar. Yine bir gün internet kafede çalışan arkadaşının yanına gelir. 2 masa ötede 15-16 yaşlarında bir çocuk yeni açtığı karaktere gb yüklüyordur. Bunu görür kişi ve çocuğun yanına gider. Çocuktan kendi karakterini açmasını rica eder.
Ve bir zamanlar uğruna herşeyden vazgeçtiği karakterinin banı açılmıştır. Çocuktan söz vermesini ister. Çocuğa durumunu anlatır, O da hemen sözü vermiştir. Bu söz karşılığı o uğrunda sıcak paralar harcadığı karakterini tanımadığı birine verir. Çocukta tabi göklere zıplar, fakat kişinin içinde bir burukluk kalır. Üniversiteyi o sene kazanamaz. Aradan 1 yıl geçtikten sonra kazanır ve KTÜ' de okumaya başlar..
EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
Bu yazıyı Yazmamın Amacı, yaş ortalaması 12-14 arası çocukların online oyunları hayatlarının bir parçası yapıp tüm dış ortamdan kopmalarıdır. Sonuçta bir oyundur bu, bir yazılımcının kodlarıdır. Bir Gm'in tek bir tıkıdır sizi hayattan bezdiren. Sizde Çok geçmeden bu Online oyunlarla aranıza sınır koyun. tabii ki oynayın fakat, herşey oyun değildir bunuda unutmayın.
kofox


  ko fox
Yazar: nixor - 07/12/2019, 21:42 - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

Knight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (Massive Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG). Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online'ın toplamda seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Bu yazı genel olarak, yarısından fazlasını Türk oyuncuların oluşturduğu Kuzey Amerika sunucusu baz alınarak hazırlanmıştır. Bazı görüşler oyunun bağımlılık yaptığını savunmaktadır. Bu yüzden oyuncuların bunu göz önünde bulundurarak oynaması önerilmektedir.

Knight Online Trailer
KİŞİSEL GÖRÜŞ
Öncelik ile ko Free2Play bir oyun değildir. Serverler boş ise oyuna girersiniz. Genel olarak doludur ve özel üyeliğiniz olmadığı için sizi oyuna almaz. Bu bence yanlış bir davranış değil bir oyun yapmak maliyetli zaman alıcı bir iş olduğu göz önünde bulundurulur ise online oyun bundan kat kat daha masraflı bir iştir. Paralı olması oyunun kalitesi yönünden bence iyi bir şeydir. Ki ko da çok çeşitli üyelikler vardır hepsinin oyun içinde kattığı ek özellikler farklıdır.

KO Şuan 19 serveri ve oyunun oyuncu yoğunluğuna göre 4 / 2 yada 1 alt kanalı (ch) vardır. Ko grafik olarak vasat bir oyundur ama sevmemin en büyük sebebi kişisel olarak sanırım karakter kontrolü dür . Sadece bir tuşa basmak ve atak yapmasını izlemekten ötesidir. Oyuncular minor combo, r combo yapmak gibi terimler gelistirerek karakterlerini pk (player killer) Savaş alanlarında daha üstün karakterleri öldürerek oyunda başarılar elde etmektedirler. Oyuncular da karakter bağlılığı çok fazladır. Bir pk videosu kaydederken bile özenerek once tanıtım tarzı video arkasından pk görüntüleri gelir ve arkada kesin etkileyici bir müzik vardır [​IMG]. Belki de çıktığı ilk günden bu yana hala oyuncusu olan bu oyun oynanmayı hakedıyor dur. Video sitelerine knight online pk olarak aratırsanız oyuncuların ne kadar zevk aldığını görebilirsiniz.

EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
ko-fox


REPORT THİS AD


Videoya baktınız ise ko diğer çoğu oyun gibi bireysel oynanabilecek bir oyun değildir. Her karakter kesin başka sınıf karakterlere de ihitiyaç duyar. Bunun yanı sıra oyun zaten partı kurmadan oynanmıyacak kadar zor dur.

Oyunda 2 ırk vardır

ko fox


Human​
Org​

Şuan ki son level 83 dür. Ama illa 83 olmaya çalışmanıza gerek yoktur. Oyun pk sınıfları 3 ayrılmıstır.​

Ardream [lvl 59 son]​
Base [69 lvl son]​
Cz [her lvlde gırılır 83 altı ısenız

Knight Online Oyunu Nerede Bulunur?kofox


  ko-fox
Yazar: nixor - 07/12/2019, 21:35 - Forum: Moda Haberleri - Yorum Yok

Knight Online oyunu dünya genelinde oynanan müthiş bir rol yapma oyunudur. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar knight online nedir? Soru başlığı altında araştırma içerisindedirler. Dünya genelinde MGame Corporation oyun şirketleri tarafından ücretli veya ücretsiz olarak hizmet sunan Knight Online oyunu toplam olarak 80 ülkede milyonlarca oyuncu sayısına sahiptir. Genel olarak oyunu oynayan kişilerin yarısından fazlası Türk oyuncular olduğu gözlemlenmektedir. Oyun Kuzey Amerika sunucularına yönelik hazırlanmıştır.
Oyuna başladığınızda El Morad şehri veya Orkların Karus şehrinde yerinizi alıyorsunuz. Sistem otomatik olarak Oyuncu v Oyuncuya göre ayarlanmıştır. Oyun içerisinde her an birçok klan savaşı, kale kuşatmaları ve binlerce Oyuncu v sistemi bulunmaktadır. Oyunla ilk tanışmanızı takım tabanlı olarak gerçekleştiriyorsunuz. Tamamlamanız gereken binlerce görev yer almaktadır. Gelişip güç kazanırken, diğer birçok oyunun yanı sıra büyülü eşyaların pek faydası bulunmamaktadır. En hızlı bir şekilde ilerlemek ve gelişim sağlayabilmek için oyunların birbirleriyle iletişim halinde olmaları gerekmektedir.
ko-fox


Oyundaki başarının ilk anahtarı takım oyununda yer almaktadır. Mekanlar sürekli büyüme ve gelişme halinde olduğu için her dakika yeni görev ve karakterler oyuncuya atanmaktadır. Oyunu oynamak tam anlamıyla ücretsizdir. Gerekli dosyaları bilgisayarınıza indirdikten sonra tek yapmanız gereken işlem bir hesap açmanızdır. Açacağınız üyelik hesabını Premium olarak tercih ederseniz aylık olarak ücret ödemeniz gerekecektir. Belirlenen ücretlerde Premium 9$ Ultra Premium 14.95 dolardır. Bu ücretli oyun hesapları kullanıcılara her zaman daha ayrıntılı bir oyun tecrübesi sunmaktadır. Gelişmek, güçlenmek, kuşanmak ve kolay vuruş yüzdeleri için mükemmel bir seçenektir.
kofox


Knight Online Oyunu Nerede Bulunur?


ko fox
Oyunu İnternet dünyasından indirmeniz çok kolay bir işlemdir. Bu oyunun tek eksiği oyunu indirseniz bilgisayarınıza kursanız bile kayıtlı bir hesabınız bulunmuyorsa oyuna girememenizdir. Bunun için oyunu indirdikten sonra kesinlikle bir kayıt hesabı oluşturarak oyundaki yerinizi almalısınız. Oyunu Steam aracılığıyla veya İnternet ortamında var olan oyun siteleri aracılığıyla indirmeniz mümkündür.Kinght Online Oyunu Güvenilir Mi?Oyun dosyalarını sağlam bir şekilde temin ettiğiniz sürece oyun son derece güvenilirdir. Gönül rahatlığıyla oynayabileceğiniz bu oyun sizlerde mükemmel bir bağımlılık oluşturacaktır. Bugün milyonlarca gencin tercih ettiği bu oyun çok sağlam bir alt yapıyla sunulmaktadır.


mersin bayan escort mersin escort bayan